Antalya Kültür ve Çevresinde Mutlaka Deneyimleniz Gereken 7 Kahveci

Şehrini Tanı12 Haziran 2024
848 OKUNMA
Paylaş

Gençler için derledik!
İşte Kültür ve çevresinde gidebilieceğiniz kahveciler.

Coffetainer

Şık tasarımlar, havalı konseptler ve lezzetli bir kahve.

Bir kahve sever olarak tüm ihtiyacınızı karşılayacak ve kesinlikle tekrar ziyaret etmeyi düşüneceğiniz bir marka. En kaliteli kahve çekirdekleriyle birbirinden lezzetli kahve çeşitlerini deneyimlemek isteyenlerin mutlaka denemesi gerekiyor.Gülveren, 3700. Sk. No:132, 07220 Bahtılı Köyü Köyü/Kepez/Antalya

Bex Coffee

En iyi çekirdekler kullanılarak başarılı ve lezzetli kahveler üreten, tüm mağazalarında şık ve ferah konseptler kullanan bir marka. Konforu yüksek bir ortamda lezzetli kahve içmek isteyenlerin kesinlikle denemesi gerekiyor.

 

Gülveren, 75. Yıl Cd. No: 3A, 07220 Kepez/Antalya

Mackbear

“Stay Wild” felsefesiyle, misafirleri ve doğal yaşam arasında bağ kurmaya çalışıyorlar ve bu felsefeye uygun bir mağaza tasarımına sahipler. Özenle seçlen mağazaları ve marka kimliklerin yansıtan imajlarının yanında lezzetli kahveleri cabası. Kahve seven herkesin kesinlikle denemesi gereken bir yer.

 

Kültür, 75. Yıl Cd. No:6, 07090 Bahtılı Köyü Köyü/Kepez/Antalya

The Beaver Coffee Shop

Antalya’da kahve tutkunu bir ekip tarafından kuruldu. “Specialty Coffe” akımını yaymaya çalışan ekibin bu konudaki başarısı ve kahvelerinin lezzeti tartışılmaz. Ben iyi kahve içmek istiyorum diyorsanız Beaver tam size göre.

Kültür Mahallesi Hürriyet caddesi Aydınkent sitesi F blok no:30/18, 07090 Kepez/Antalya

Walkers

Dünyanın farklı bölgelerindeki çiftliklerden getirilen yeşil kahve çekirdeklerini kendi bünyelerinde kavuruyorlar ve kendilerine has bir lezzet elde ediyorlar. Her kahve çekirdeği için farklı kavurmak teknikleri denenerek en iyi tat yakalanıyor ve sürekli aynı kalitede kahveler içebiliyorsunuz.

 

 Gülveren, 3700. Sk. A1 blok No 53, 07090 Kepez/Antalya

Starbucks

Kahve çekirdeğinin kalitesini, lezzetli kahvelerini ve geniş ürün yelpazesi ile Starbucks listenin olmazsa olmazlarından. Kaliteli kahve içmek istiyorum ve bunu bildiğim yerden yağmak istiyorum diyorsanız gitmeniz gereken yeri biliyorsunuz.


Kültür, Hürriyet Cd., 07090 Kepez/Antalya

 

Colombia Coffee

Dünyanın en lezzetli ve kaliteli kahve çekirdekleri kullanılarak üretilen kahveler ve şık mekan tasarımlarıyla keyifli bir vakit geçirmek için harika bir yer.

 

Kültür, 3805. Sk. 15 A, 07090 Kepez/Antalya

848 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

İlgili İçerikler

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!