Antalya'da Konser Öncesi Gidilebilecek 7 Mekan 02-12-2015 tarihinde eklendi.
1-David People Coffee & Food

‘Kahveci’ konseptiyle yola çıkan David People, lezzetli mutfağıyla ve zengin kokteylleri ile de göz dolduruyor. Cebi yakmayan fiyatlarıyla her kesime seslenmesiyle de öne çıkan David People; ‘Kendinizi Şımartın’ diyerek misafirlerine verdiği önemi anlatıyor.

2-Hayal Mutfak

Özgün mimarisiyle dikkat çeken Hayal Mutfak, zengin menüsüyle de öne çıkıyor. Kahvaltının tadı ayrı, şık bir akşam yemeğinin tadı ayrı çıkıyor burada.

3-Borsa Bulls & Bears

Kendisini ‘Dünya'nın eğlenceye endeksli ilk ve tek yeme ve içme borsası’ olarak tanımlayan Borsa Bulls& Bears’da menüdeki ürünlerin fiyatı anlık olarak değişmekte. Bu farklı tecrübeyi deneyimlemeniz, bu eğlenceyi yaşamanızı öneririz. 

4-Big Yellow Taxi/Benzin

Açıldığından beri gençlerin uğrak yeri olan, farklı konseptiyle dikkatleri zerine çeken Big Yellow Taxi/Benzin, misafirlerine kahvaltıdan tatlısına, şarabından akşam yemeğine geniş bir ürün yelpazesi sunmakta. 

5-Hisar Restaurant & Winehouse

Kaleiçi’nde konser öncesi gidilebilecek mekanların başında gelen Hisar, Tophane’nin hemen altında tarihi dokusu ve eşsiz yat limanı manzarasıyla bizi karşılıyor. Bu harika manzarasına rağmen genelde boş oluyor. İnanın nedenini biz de bilmiyoruz, belki de yeterince keşfedilmemiştir. Balkonuna çıktığınızda evinizin balkonundan yat limanını izliyormuş gibi hissediyorsunuz. 

6-Midpoint

‘Herkesin buluşma noktası’ sloganıyla yola çıkan Midpoint, Dünya mutfaklarından seçilmiş lezzetleri, farklı tatlara uyarladığı menüsü, cazip fiyat alternatifleri, sıcak atmosferi ve modern mimarisiyle müşteri memnuniyetini esas alarak yoluna devam ediyor.

7-Art Cafe Gallery

Kaleiçi'nin kalbinde bulunan Art Cafe Gallery barların ortasında daha sakin kalabilmiştir. Kaleiçi'nin nabzının attığı yerde bulunup kısa film gösterimleri, şiir dinletileri yapan nadir mekanlardan.

şehrinitanı