Antalya'da Alışveriş Yaparken Kendinizi Kaybedeceğiniz 7 Mekan 24-11-2014 tarihinde eklendi.

Hanımlar koşun! Bu listede sizin için Antalya'daki en iyi alışveriş noktaları var. :)

1- Deepo Outlet AVM

Havaalanı yolu üzerinde sol köşede kalan alışılmış avm soğukluğu görüntüsünün dışında çok sevimli ve keyifli bir yapıya sahip. Bilinen en iyi markaların outlet ürünlerine çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Adres: Altınova Sinan Mahallesi, Serik Caddesi, No:309
www.facebook.com/deepooutlet

2- Çarşamba Pazarı

Adı üzerinde çarşamba günleri Sigorta Hastanesi'nin arkasında kurulan çok acımasız bir pazar.

İkinci katında odanızı değiştirecek çarşambaya özgü tasarımlara markalardan ayakkabılara, gece elbiselerinden, salaş hatta vintage tarzlara hitap eden muhteşem cüzdan bıraktıran pazar. (sermayesiz gitmeyin)

3- Cumartesi Pazarı ( Nam-ı Diyar Sosyete Pazarı)

Tanınmamak üzere büyük gözlüklü kadınlara rastlayabileceğiniz bir pazar olup Laura alışveriş merkezine dönmeden hemen solda kalıyor. Bir anda bomboş olan otobüsten anlayabilirsiniz.

A dan Z ye her yaşa her bedene ve zevke hitap eden biraz tuzlu ama adının hakkını veren bir Pazar.

4- Ambar

Her yerdeler. Kadınlara hitap eden mağaza olup erkeklerin çoğu zaman dışarda ecel terleri döktüğü ama faturayı görünce ılık bir oh çektikleri mağaza. Her erkeğin hayali her kadının kaliteli ucuzluğa sahip olabileceği mağaza.( çocukları babaya bırakın)

5- Selekler Çarşısı

Güllük Caddesi'nin sonunda son moda gece kıyafetleri abiye ve şık birçok kıyafete sahip olabilecekleri birden çok kaliteli mağazanın yer aldığı bir çarşı.

Her zevke ve keseye hitap ediyor

6- Pelosh Butik

Abiyeden spor giyime bir kadının şıklık için aradığı ne varsa Pelosh Butik'de bulabilirsiniz. Üstelik başkasıyla pişti olma olasılığınız düşük.

Adres: İsmet Gökşen Cad. 1497 Sok.  No:1/3 Antalya

 
 
7- Betty Butik

Lara Metin Kasapoğlu Caddesi'nde rengarenk cıvıl cıvıl bir butik. “Hangisini alsam” diye çok ikilemde kalabilirsiniz. Kendinizi rahat ve salaş bir şıklıkta bulabileceğiniz Betty Butik eğlenceli tarzıyla seni bekliyor

şehrinitanı