Antalya'da 7 Farklı Kitleye Seslenen 7 Farklı Sinema 02-10-2014 tarihinde eklendi.

Sinema’da ilk aradığımız özellikler nelerdir? Konfor, ses kalitesi, ucuzluk, hepsi…? Bu yazımızda Antalya sinemalarını öne çıkan özellikleriyle bulacaksınız.

1- Shemall AVM Cinema Pink

Koltukları rahat olsun, oturma düzeni iç içe olmasın diye düşünüp sinemada önce konfor arayanlardan iseniz Shemall Sinemaları size bu rahatlığı sunmak için yapılmış

2- Migros Cinemaximum

Sinemada ses düzenine önem verenlerden ve özellikle 3D ve aksiyon filmlerinde aradığınız etkiyi tam yaşamak isteyenlerden iseniz yıllardır Antalya’nın vazgeçilmezi olan Migros Cinemaximum’u tercih edebilirsiniz.

3- Megapol Sinemaları

Ben üniversiteliyim, çok sosyalim, haftada 2-3 film izlerim, koltuğumda kaz tüyü olmasa da olur diyenlerdenseniz Meltem’deki Megapol Sinemaları’nı deneyin. 

4- Deepo Cinetech Sinemaları

Sinemada  ilk önem verdiğiniz uygun fiyat ise, hiç düşünmeden Cinetech Deepo Sinemaları’na uğrayın. Şehir merkezinin biraz dışında olsa da, uçağının kalkışını bekleyen, uçakla yeni Antalya’ya gelenler için de havaalanına yakınlık artısıyla öne çıkan bir sinema.

5- Antalya Plaza 2000

Şimdi sen lise çağındasın, dershanede yoğun vakit harcıyorsun, üniversiteye girmenin zorluğunu düşünmek bile seni yoruyor diyelim, o zaman kendini Aksin Plaza’ya at, zaten tüm dersaneler  yanı başında :) Özellikle popüler filmlerde sinemaların fazla kalabalık olmasından şikayetçi olanlar için de fazla yoğun olmaması nedeniyle nispeten daha iyi bir alternatif olabilir. Biraz zorlamayla kız arkadaşınıza “senin için sinema kapattım” bile diyebilirsiniz.

6- Markantalya Cinemaximum

Az önce söylediğimiz aksine; salonda doluluk, filmlerde bol alternatif ve güncellik arayanlar için şehrin merkezinde Markantalya’ya uğrayıp sinema keyfini yaşabilirsiniz. 

7- Alanya Örnek Damlataş Sineması

Alanya’da yeni vizyona giren filmleri izlemek, ve bol film seçeneği bulmak için bizce gidilecek ilk sinema Örnek Damlataş Sineması’dır. Zaten reklamlarla birlikte toplasan en fazla 120 dk sürecek bir film için, Antalya merkeze git gel 5 saat yol yapacak halin yok ya :)

şehrinitanı