Antalya Turizmine, Briç Süper Kupa Şampiyonası İle Katkı Sağlayacaklar
Antalya Turizmine, Briç Süper Kupa Şampiyonası İle Katkı Sağlayacaklar 12-02-2018 tarihinde eklendi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Türkiye Briç Federasyonu tarafından Antalya’da ilk kez yapılan Briç Süper Kupa Şampiyonası'na ev sahipliği yaptıklarını söyledi.Şampiyonaya 700 sporcunun katıldığının bilgisini veren Başkan Böcek, 5 gün boyunca Antalya'da kalacak olan sporcuların, turizme katkı sağlayacağını da dile getirdi.

Konyaaltı Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi, birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Türkiye Briç Federasyonu tarafından Antalya’da ilk kez yapılan Briç Süper Kupa Şampiyonası, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in yaptığı açılış ile Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı. 700’e yakın sporcunun oluşturduğu 80 takım, Süper Kupa için 15 Şubat Perşembe gününe kadar mücadele edecek.

Süper Kupa Şampiyonasının açılış konuşmasını yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek, Antalya’da ilk kez düzenlenen Süper Kupa Şampiyonasına 700’e yakın sporcunun katıldığını söyledi. Bu sporcuların 5 gün boyunca Antalya’da konaklayacağını ifade eden Başkan Böcek, ev sahipliği yaptıkları bu turnuva ile turizme de katkı sağladıklarını kaydetti.

Türkiye Briç Federasyonu Başkanı Nafiz Zorlu ise konuşmasında, Konyaaltı Belediyesi’nin destekleriyle Antalya’da Briç Süper Kupa Şampiyonası düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi. 81 ilin şampiyonlarının ‘Süper Kupa’ için Antalya’da mücadele ettiğini ifade eden Nafiz Zorlu, destekleri için Başkan Böcek’e teşekkür etti.

şehrinitanı